ZASADY SPAXOR DOTYCZĄCE ZWROTÓW I REFUNDACJI


STANDARDOWE ZASADY ZWROTÓW 
* Masz 14 dni kalendarzowych na zwrot produktu od daty jego otrzymania.
* Zwrotowi do firmy SPAXOR podlegają wyłącznie produkty zakupione bezpośrednio na stronie www.SPAXOR.com. Produkty SPAXOR z indywidualna personalizacją nie podlegają zwrotom.
* Upewnij się, że zwracany produkt jest zapakowany w oryginalne opakowanie, ze wszystkimi produktami do zwrotu. Zwracane produkty muszą być wolne od uszkodzeń fizycznych.
* SPAXOR zwróci Ci kwotę wydaną na zwrócone produkty. O ile nie wystąpił błąd, za który SPAXOR ponosi odpowiedzialność, oryginalne koszty wysyłki nie zostaną zwrócone.JAK ZWRÓCIĆ PRODUKT, ABY OTRZYMAĆ ZWROT PIENIĘDZY

Jeśli dostarczony produkt jest uszkodzony lub wadliwy, albo nie jest to właściwy produkt, napisz maila na adres shop@spaxor.com Zwroty są dostępne w ciągu 14 dni od daty dostarczenia produktu do Ciebie. 

Odesłanie produktu do firmy SPAXOR

Zapakuj wszystkie produkty. Użyj adresu podanego na dostarczonej etykiecie wysyłkowej.

Kiedy SPAXOR otrzyma przesyłkę i sprawdzi produkt, zwrot pieniędzy zostanie dokonany na podstawie oryginalnej metody płatności. Proces ten trwa zazwyczaj 2–3 dni robocze.REFUNDACJA

Po dostarczeniu paczki zwrotnej zostanie ona otwarta, a jej zawartość sprawdzona. Po sprawdzeniu zostanie rozpoczęta procedura zwrotu pieniędzy za zakupione produkty przy użyciu oryginalnej metody płatności. Należy pamiętać o następujących kwestiach:
* O ile nie wystąpił błąd obsługi, za który SPAXOR ponosi odpowiedzialność, oryginalne koszty wysyłki nie zostaną zwrócone.

USZKODZONE LUB NIEPRAWIDŁOWE PRODUKTY

Produkty zamówione online w SPAXOR, które dotarły uszkodzone lub są nieprawidłowe, można zwrócić do firmy SPAXOR, tworząc zgłoszenie na maila: shop@spaxor.com